Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



У Херсоні пройшов депутатський день
Вчергове херсонські депутати провели свій день у великій сесійній залі. Цього разу знайомились з механізмами прийняття регуляторних актів у сфері економіки та торгівлі. У межах компетенції місцевого істеблішменту навести лад із встановленням тимчасових споруд на вулицях і зупинках. Адже незаконні МАФи ростуть, як гриби. Цю проблему вже давно й успішно вирішують в інших українських містах.

У Херсоні пройшов депутатський день

Депутатський день дав можливість місцевим обранцям отримати теоретичні знання про законні механізми прийняття рішень, а також відпрацювати конкретні проекти на практиці.

Ставка єдиного податку для фізичних осіб-підприємців ІІ групи, котра, за податковим законодавством, нараховується від мінімальної зарплати, з січня виросла вдвічі. Підприємці середньої руки неодноразово звертались до міськвиконкому, зустрічались з депутатами з проханням зменшити податкове навантаження – з 20% до 10% від «мінімалки». На сесію, заплановану на 23 червня, може бути винесений відповідний проект рішення. Деякі депутати наполягали на тому, що від цього рішення втрачатиме бюджет.

«Ми втратимо більше, якщо не дамо бізнесу перевести подих. Влада повинна підтримати підприємців, дати можливість вкласти більше коштів у розвиток основних засобів виробництва. Компенсувати можливі ненадходження потрібно шляхом врегулювання земельних відносин з крупним і середнім бізнесом.

Але для цього треба узгодити новий Генплан, провести інвентаризацію земель та фото-, аерозйомку. А потім узаконити всі земельні питання з підприємцями.

Гроші від оренди та продажу землі надходитимуть у бюджет – і не йтиметься про втрати», – зазначила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Цього року на розгляд місцевих депутатів будуть винесені ще регуляторні акти про зміни до Правил благоустрою і затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах (а саме – вивезення побутових відходів).

Український Південь




Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2017   ::  Посмотрели: 1652  





Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода



Курс валют




PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама




Херсонский ТОП