Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині керівники ОДА перевіряють хід ремонту автомобільних доріг
Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик і представники ЗМІ Херсонщини проінспектували хід проведення розпочатого ремонту автомобільної дороги Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ.

На Херсонщині  керівники ОДА перевіряють хід ремонту автомобільних доріг

Так, наразі поточний ремонт проводиться на ділянці дороги біля села Кохани Голопристанського району. Це продовження ремонту даної траси, розпочатого у 2016 році, впродовж якого було оновлено 6,2 км автомобільної ділянки.

Виконавцем робіт за результатами тендерної процедури виступає Броварське ШБУ-50, яке вже не перший рік працює на дорогах Херсонщини.

Про сучасну технологію, що застосовується в ході проведення ремонту автопокриття розповів заступник генерального директора ПрАТ ШБУ-50 Юрій Чайка:

«Буде здійснено виділення старого шару асфальтобетону шляхом фрезерування, ліквідовано просідання, укладено вирівнюючий шар асфальту й надалі – укладено шар щебенево-мастичного асфальтобетону».

Начальник «Облавтодору» Микола Савченко звернув увагу, що виконання робіт саме за такою технологією надасть можливість забезпечити підвищену міцність покриття у відповідності з вимогами сьогодення.

Під час інспектування ремонтних робіт заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, розповідаючи про процес проведення ремонту автошляхів області взагалі, зауважив:


«Здійснення повноцінного ремонту на дорозі М-57 протяжністю 80,9 кілометра напрямком до курортно-рекреаційної зони області дозволить покращити транспортне сполучення з населеними пунктами Голопристанського й Скадовського районів і поліпшить умови поїздки відпочивальників».

Олександр Адамчик поінформував, що ремонтні роботи на дорогах області здійснюються за рахунок 90-товідсоткового фінансування з державного бюджету й залучення решти коштів з місцевих бюджетів.

У 2017 році планується відремонтувати ще 6 км даної дороги, на здійснення якого виділено 40,6 млн грн.

«Ремонт доріг допоможе збільшити потік туристів на курорти Херсонщини й у більшій мірі стан автошляхів в області залежить від порядності перевізників, які транспортують важкі товари й повинні дотримуватися вагового контролю», - сказав Олександр Адамчик.

Як підсумував заступник генерального директора ШБУ-50 Юрій Чайка, за сприятливих погодних умов ремонтні роботи на ділянці М-57 будуть виконані впродовж 2-2,5 місяців.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2017   ::  Посмотрели: 1579  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП