Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська облрада планує внести зміни до перспективного плану формування об’єднаних громад Херсонщини
Відповідний проект рішення опубліковано на офіційному сайті Херсонської обласної ради.

Суб’єкт внесення проекту рішення: Херсонська обласна державна адміністрація. Назва проекту рішення: Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області

Депутати планують схвалити проект змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області, схваленого рішенням обласної ради від 05 червня 2015 року № 1266 та затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 832-р, в частині Великоолександрівського і Каховського району та м. Таврійськ, а саме:

Великоолександрівський район. Борозенське: Борозенська сільрада, Новокубанська сільрада , Чарівненська сільрада;

Каховський район. Каховка: Любимівська сільрада, Василівська сільрада, Малокаховська сільрада , Кораблівська сільрада , Чорнянська сільрада.

м. Таврійськ: місто Таврійськ, Кам’янська сільрада

«Чкалівська, Брускинська, сільські ради не визначались щодо входження до будь-якої об’єднаної територіальної громади»,- зазначено у проекті рішеня.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2017   ::  Посмотрели: 1622  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн <