Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Щоб вирішити найбільш болючі питання життєдіяльності навчальних закладів Херсона потрібно 46 мільйонів гривень
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко отримала бюджетний запит від управління освіти саме на цю суму. Під час виїзду до Херсонського дитсадка №22 виникло питання про необхідність проведення робіт у цьому закладі. Але таких шкіл і садочків, що потребують ремонтів, у Херсоні цілий список.

Щоб вирішити найбільш болючі питання життєдіяльності навчальних закладів Херсона потрібно 46 мільйонів гривень

Секретар запропонувала начальнику управління Юрію Ніконову підготувати бюджетний запит для більш предметної розмови і винести його на розгляд сесії. Адже депутати поступово вивчають ситуацію на місцях. Впродовж двох тижнів виїжджали до навчальних закладів, спілкувались з адміністрацією. У понеділок група депутатів та представники управління освіти відвідали навчально-виховний комплекс №56, до якого входить дошкільний заклад і гімназія. Найбільший у мікрорайоні Таврійському навчальний комплекс має високий рейтинг серед шкіл міста. Багато років шкільне приміщення потребує капітального ремонту покрівлі. У вівторок «бюджетна» комісія одноголосно прийняла рішення про виділення закладу близько 3 мільйонів гривень.

«За літні місяці всі роботи з ремонту покрівлі у 56-ому НВК повинні бути завершені. Діти, а їх у цьому закладі 1240, не повинні відчувати якісь незручності, а мають вчитись у комфортних умовах. Хочу подякувати депутатам міськради за оперативність і небайдужість до проблем школи. Депутат – це громадська робота, так-от більшість депутатського корпусу 7-го скликання практично щодня займаються вирішенням проблем громади», - зазначила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

У бюджеті цього року на освітні заклади передбачено 7 мільйонів гривень. Для порівняння – торік сума становила 50 млн. На ремонт даху лише однієї школи потрібна майже половина передбаченої суми. А всього, щоб вирішити першочергові проблеми,- 46 млн. грн. І ці кошти треба знайти, бо виконати ремонтні роботи треба під час літніх канікул, щоб новий навчальний рік не зустрічати зі старими проблемами.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2017   ::  Посмотрели: 1512  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП