Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На відпочинок до Анталії з херсонського аеропорту
Сьогодні міжнародний аеропорт «Херсон» вже традиційно зустрів водяною аркою перший чартерний рейс Анталія (Туреччини) – Херсон авіакомпанії Bravo Airways

  На відпочинок до Анталії з херсонського аеропорту

На відкритті нового рейсу були присутні голова Херсонської обласної ради Андрій Гордєєв, представники обласної ради та ЗМІ. Почесна місія перерізання блакитної стрічки була доручена очільнику Херсонської ОДА Андрію Гордєєву, який привітав гостей заходу:

«Херсонщина тепер є більш доступною для бажаючих відвідати наш край. А курорти світу стають ближчими для жителів Нашого регіону. Вітаю всіх з першим рейсом. Легкого злету та м`якої посадки!»

Bravo Airway – українська авіакомпанія, яка функціонує з 2 квітня 2012 року. Основним видом її діяльності є пасажирські перевезення по регулярних та чартерних рейсах. Співпраця з міжнародним аеропортом «Херсон» є важливим інфраструктурним проектом для нашої області. Його реалізація здійснюється завдяки співпраці Обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради та туристичного оператора «Professional Group».

Після офіційної зустрічі літака, відбувся брифінг з очільниками обласної влади,комерційним директором авіакомпанії «Bravo Airway», директором департаменту «TPJ» з розвитку агенту мереж та представниками аеропорту. Керівник департаменту розвитку туристичного оператора «Professional Group» Косинов Дмитро на брифінгу зазначив:

«Приємно знаходитись тут разом з вами, і спостерігати за відкриттям нового чартерного вильоту з міста Херсон. Дана програма стартувала у 2015 році у Кривому Розі. Пізніше приєдналося і ваше місто – це був виліт у Хургаду. Дуже приємно, що зараз ми продовжуємо співпрацю з аеропортом «Херсон».

Звичайно ми не будемо зупинятись винятково на літніх напрямках, також буде здійснюватись чартерна програма на зимові рейси,і подальша співпраця з партнерами нашого офіційного представництва компанії «Bravo Airways». Також, хотілось би повідомити, що кожного року проходить нагородження ТОП-кращих агентів, з якими ми співпрацюємо. Дуже приємно спостерігати, що с кожним роком кількість агентів міста Херсон значно збільшується.»
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2017   ::  Посмотрели: 1576  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП