Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Останній дзвоник у Фізико-технічному ліцеї
Сьогодні відбувся вже 28-й випуск одинадцятикласників кращого в області загальноосвітнього навчального закладу ІІ – ІІІ ступеню – Фізико-технічного ліцею при Херсонському технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті. Впродовж десятиліть заклад виховує науково-технічну еліту України.

Останній дзвоник у  Фізико-технічному ліцеї

„Кожен випуск, а це вже 28-й у нашому закладі, особливий. У нас вчаться молоді люди зі своїми ідеями, глибокі, змістовні, креативні. Ми віримо, що саме вони змінять життя в України, бо за ними – майбутнє”, - наголосив директор Фізико-технічного ліцею Микола Бабенко.

У 2016-2017 навчальному році 34 ліцеїсти стали переможцями конкурсів міжнародного рівня, 391 – всеукраїнського, більше тисячі перемог ліцеїсти здобули на міському та обласному рівнях.

„Я вражена кількістю нагороджених за перемоги у творчих, наукових конкурсах та спортивних змаганнях. Це – результат роботи педагогів-професіоналів, які дають ліцеїстам потужні, міцні знання, дають можливість учням розвивати таланти і жити цікавим насиченим шкільним життям. Хочу побажати випускникам впевнено йти вперед і досягати успіхів”, - від імені міського голови та депутатського корпусу привітала колектив ФТЛ секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Глибокі ґрунтовні знання учнів принесли перемоги 124 –ом ліцеїстам на Всеукраїнській предметній учнівській олімпіаді. 142 захистили свої науково-дослідницькі роботи у Малій Академії наук України.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 мая 2017   ::  Посмотрели: 1552  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП