Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні члени шкільного парламенту вперше засідали у великій сесійній залі міськвиконкому
Відчути себе представником, який відстоює права своїх виборців (а це учнівські колективи), змогли члени шкільного парламенту. Мерія надала можливість провести звітну 3-ю сесію 11 скликання у залі, де проходять сесії.

У Херсоні члени шкільного парламенту вперше засідали у великій сесійній залі міськвиконкому

Представники кожної школи Херсона, всього близько 80-ти дітей, зібрались, щоб підбити підсумки своєї роботи за 2016-2017 навчальний рік. Кожна з комісій відзвітувала про реалізовані проекти.

«Найголовніше, що діти виходили з власними проектами, які розглядав шкільний парламент. Це проекти з розвитку своїх навчальних закладів, місць відпочинку, міських територій. На їхню реалізацію потрібні кошти, тому в сесійній залі присутні депутати, які можуть визначити цікаві програми і прийняти рішення про фінансування», – розповів начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Ніконов.

Сесія розпочалась з приємних моментів – нагородження команд-призерів спортивних змагань. Команда Херсонської ЗОШ №47 стала чемпіоном України з футзалу. «Мастер-С» виграла відкритий турнір Миколаївської області з футболу, присвячений пам’яті Героя України Григоренко Г. С, із перемогою їх привітала Олена Урсуленко, секретар Херсонської міськради. Також привітали всіх переможців міських конкурсів.

«У Херсоні шкільний парламентаризм впевнено крокує вперед. Я дуже вдячна управлінню освіти за те, що підтримують і розвивають цей рух. Для дітей – це можливість доторкнутись до дорослого життя, відчути відповідальність за свої колективи, за свою роботу», – зазначила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Міський парламент виховує лідерів у колективах, демократизує навчальний процес, оскільки частину виховної роботи і організації виконують активні школярі.

Український Південь
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 мая 2017   ::  Посмотрели: 1522  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП