Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Старт «Мельпомени Таврії»
Сьогодні, в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша відбулася прес-конференція організаторів та гостей фестивалю, присвячена початку XIX Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії". Дев’ятнадцятий фестиваль "Мельпомена Таврії" було розпочато саме 19 травня.

Старт «Мельпомени Таврії»

Перед початком спілкування всім гостям було запропоновано переглянути виставку художника Микалоюса Чюленіса «Той, хто приносить звістку».
На виставці, приуроченій до днів Литви, був присутній директор будинку Чюрльоніса у Вільнюсі, його правнук Рокас Зубовас.

Привітав всіх з відкриттям міжнародного театрального фестивалю заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

Як повідомив директор академічного музично-драматичного театру ім.Миколи Куліша Олександр Книга, цьогоріч у Херсон з нагоди фестивалю завітають 32 театральні колективи з 11 країн світу. Херсонький глядач перегляне 37 вистав із різних куточків України (Львів, Черкаси, Київ, Чернігів тощо) та світу (Португалія, Румунія, Литва, Угорщина, Грузія тощо) протягом 9-ти днів. Загалом наше місто відвідає 700 учасників театральних колективів
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2017   ::  Посмотрели: 440  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн