Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Дні Енергії» у "Зеленій школі"
Сьогодні в приміщенні «Зеленої школи» Антонівської ЗОШ №21 в рамках проекту «Школа енергії 2.0» відбулася прес-конференція присвячена Шкільним Дням Енергії, участь у якій взяли керівництво області та міста, а також представники енергозберігаючих проектів.

«Дні Енергії»  у "Зеленій школі"

Зазначимо, що у впродовж Шкільних днів енергії організовуються різноманітні заходи: презентації, виступи, інтерактивні ігри, екоквести, відкриті уроки, семінари, показові енергетичні аудити приміщень та безліч інших цікавинок, за допомогою яких юні енергоменеджери поширюють інформацію про те, як управляти енергоспоживанням, економити ресурси і дбати про довкілля.

Під час заходу спікери представили проект «Школа енергії», а учні школи разом із вчителями розказали про особливості його впровадження в їх школі.

Вони продемонстрували прилади, зокрема люксметр (вимір освітленості), анемометр (вимірювання швидкості вітру) та енергометр, завдяки яким вони вимірюють дані і вносять їх в програми, де автоматично вираховується кількість споживаної енергії. Подібні дії дозволяють стежити за витратами і контролювати їх.

Під час свого виступу заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь наголосив, що ця школа - втілення екологічного мислення: «Поки що такий проект - єдиний в Україні, але, сподіваюся, не останній. Екотренди швидко набирають популярності у світі. Це дає можливість познайомити учнів з поточними екотехнологіями і надихає створювати власні екостартапи».
Після прес-конференції відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика для учнів школи.

Довідково: Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. Термін реалізації проекту: грудень 2016 року - грудень 2017 року.

Для участі у проекті було відібрано 15 шкіл з усієї України , серед них і школа № 21 Херсонської міської ради. Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та е ісцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах.

Більше фото ТУТ


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2017   ::  Посмотрели: 300  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП