Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Політична корупція в обласній раді
А можливо і зловживання службовим становищем?


Інформація для мешканців Херсонщини, сіл, селищ, містечок, цілих районів, які завдяки недолугому закону не мають своїх депутатів облради або мають їх дуже мало.

Депутат від опоблоку, голова бюджетної комісії (отримує заробітну платню і зрозуміло за ваші податки) не приховуючись та без сорому хизується що він «вибив» кошти на ремонт школи, в якій навчався… Про Високопілля або Нижні Сірогози, село Зелений Под чи Трохимівку з Анатоліївкою, або села Біленьке з Променем він зрозуміло, не парився…

Політична корупція в обласній раді

По ОТГ взагалі мовчу.. Такі депутати-керівники депутатських комісій виключно грошики з них отримувати, а потім розподіляти полюбляють, а допомогти - хай хтось… Воно й зрозуміло. Для чого воно їм? Звичайний підкуп своїх виборців за бюджетні кошти та ще за допомогою посади в органі місцевого самоврядування.

Ось вам і вся турбота… Не дарма нова більшість в облраді декілька мільйонів на так звані депутатські ліміти зарезервувала… Ваші кошти для себе та своїх виборців - ось так. А як на трибунах виступають.. Заслухаєшся.. Все про нарід балакають… А на ділі? Слова. Слова… Ремонт школи, в якій навчався депутат, але за ваш рахунок… Це все, що потрібно знати про таких ізбранніков…

Проте, як ці люди люблять повчати інших, хизуватися, визначати компетентність журналістів, вимагати ходити без шортів та в штанях. Одним реченням-вести себе як звичайні діти-мажори. Моралізувати та файні слова говорити і при цьому голосувати за особисті шкурняки….
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 мая 2017   ::  Посмотрели: 413  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн