Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: Змушений звернутися до влади міста з вимогою завершити будівництво майданчика
Ще минулого року за моїм депутатським зверненням на будівництво спортивного майданчика ЗОШ № 18 у Херсоні з держбюджету було виділено 577 тис.гривень (як субвенція на соціально-економічний розвиток регіону). Про це на власній ФБ- сторінці написав народний депутат України Олександр Співаковський.

Співаковський: Змушений звернутися до влади міста з вимогою завершити будівництво майданчика

Для завершення проекту та введення об’єкту в експлуатацію Херсонська міська рада мала дофінансувати це будівництво, виділивши трохи менше половини його вартості, а саме - 455 тис.гривень.

Кошти з державного бюджету надійшли вчасно і були освоєні. Фундамент майбутнього спортмайданчика закладений. Однак на тому його будівництво припинилося, оскільки місто свої обіцянки виконало лише частково. А на початку року залишки коштів у розмірі 150 тис.гривень, які мали б піти на завершення будівництва спортмайданчика, були чомусь перерозподілені на інші статті видатків. Проблеми ЖКГ та комунальних підприємств виявилися тією сорочкою, яка ближче до тіла, ніж здоров’я і розвиток херсонських школярів.

Якби міська рада дотрималася свого слова і дофінансувала будівництво шкільного спортмайданчика, учні ЗОШ № 18 вже цієї весни ганяли б там м’яча. Наразі ж зведений за рахунок держбюджету фундамент заростає бур’янами...

Виходить так, що Уряд, незважаючи на воєнні дії на сході, зміг віднайти у казні кошти для наших дітей. А ми що ж? У наш час не можна так розпорошувати державні кошти. Це як мінімум безгосподарність. Тому змушений звернутися до влади міста з наполегливою вимогою виконати нарешті свою частину домовленостей і завершити будівництво майданчика.


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 мая 2017   ::  Посмотрели: 340  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП