Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про «земельні» резерви бюджетів місцевих громад Херсонщини
Вчора начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим під час участі у засіданні колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася в актовій залі ПАТ «Херсонська ТЕЦ», детально розповів головам райдержадміністрацій та територіальних громад про додаткові резерви та низку проблемних питань в упорядкуванні земельних відносин на Херсонщині.

Про «земельні» резерви бюджетів місцевих громад Херсонщини

У форматі слайдової презентації начальник фіскального відомства проаналізував структуру земель сільськогосподарського призначення за напрямками її використання суб’єктами за 2016 рік. Так, в Херсонській області обліковується 544 тис. земельних ділянок, загальна площа яких становить 998 тис.га., та які перебувають у власності фізичних осіб (із урахуванням ділянок, наданих в оренду та інше).

Кількість земельних ділянок площею більше 2 га по області у власності фізичних осіб складає 118,6 тис. ділянок, загальна площа яких становить 834,4 тис.га, з яких: сільгоспвиробники орендують 42,9 тис. ділянок загальною площею 285,5 тис.га., «одноосібники» подали 29,6 тис. податкових декларацій за земельні ділянки площею 153,3 тис.га. Ще 46,1 тис. земельних ділянок фізичних осіб, загальною площею 395,6 тис.га, не задіяні в оподаткуванні.

Розрахунковий резерв від надходження податку на доходи фізичних осіб складає 75 млн.грн., у т.ч. місцеві бюджети області втрачають 56,3 млн.гривень. Дохід на одну декларацію зріс з 2400 грн. до 3200 грн. або на 33%, а сума самостійного задекларованого податку зросла на 7 млн.грн. або 67% та склала 17,3 млн.гривень.

Для підвищення додаткових надходжень місцевих громад нашої області було запропоновано встановлення мінімальної суми річного доходу, отриманого від обробітку 1га земельної ділянки (паю), в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Серед проблемних питань були озвучені питання оновлення нормативної грошової оцінки у м.Херсоні, використання неоформлених земельних ділянок, індивідуальної роботи з суб’єктами, які не вказали дані щодо правовстановлюючих документів на земельні ділянки, та мають податковий борг з плати за землю.

Підсумовуючи результати проведеної роботи, очільник відомства Ігор Клим вкотре зазначив, що тільки спільний контроль за відповідністю обсягів реалізованої сільськогосподарської продукції наявній площі земельних ділянок, яка знаходиться у використанні, та достовірність декларування власних доходів аграріями області, стануть вагомими джерелами резервів для наповнення місцевих бюджетів Херсонщини.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 мая 2017   ::  Посмотрели: 272  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП