Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Туристичні заходи започаткують у районах Херсонщини
За дорученням голови облдержадміністрації керівництво районів мають сприяти започаткуванню та проведенню нових тематичних подій у сфері туризму.

Окрім цього тримати на контролі діяльність суб’єктів туристичної діяльності стосовно законності їх підприємницької діяльності, легалізації доходів та найманої праці. А також розподіляти туристичний збір першочергово на розбудову туристичної інфраструктури.

Туристичні заходи започаткують у районах Херсонщини

Про це і під час наради з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук та анонсувавши туристично привабливі заходи на найближчий час.

«Для популяризації туризму на Херсонщині сьогодні зроблено дуже багато. Залишається продовжити ефективну промоцію під час сезону і на гідному рівні забезпечити умови для безпечного і комфортного відпочинку туристів», - наголосив Євген Рищук.

Щодо започаткування туристичних заходів вже працює Олешківський район і запрошує на фестиваль полуниці та 3 червня на на свято сім'ї, спорту, музики, смачної їжі та активного відпочинку Олешшя Green Day.

Найближчим часом в області відбудеться Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», Таврійський туристичний конгрес та Фестиваль туристичної журналістики України.

Нагадаємо, офіційне відкриття туристичного сезону Херсонщині відбулось на території Кам'янської Січі 1 травня і за цей час відбулось ще декілька цікавих туристичних подій: 24-й чемпіонат авторалі «Чумацький шлях», Всеукраїнський національний дитячий фестиваль «Джаз над морем» в м. Скадовську та функціонування у м. Херсон фан-зони«Євробачення-2017».

Найактивніше участь у туристичних заходах травня взяв Бериславський, Олешківський, Скадовський та Голопристанський район, місто Херсон та Нова Каховка.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 мая 2017   ::  Посмотрели: 373  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн