Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дмитро Бутрій: Думка громадськості важлива для розбудови демократичного європейського суспільства
Про це зауважив в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій в ході проведення координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при ОДА.

  Дмитро Бутрій: Думка громадськості важлива для розбудови демократичного європейського суспільства

Ведучи мову про виконання заходів обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства, Дмитро Бутрій зазначив:

«Якщо ми прагнемо будувати демократичне європейське суспільство, то потрібно рахуватися з думкою громадськості».

Члени координаційної ради прийшли до спільного рішення про необхідність проведення аналізу рівня розвиненості громадянського суспільства на території всієї області й, особливо, у сільській місцевості. Адже, як зазначила директор Департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Ольга Савенко, потрібно чітко розуміти, які громадські організації здійснюють свою діяльність в районах Херсонщини й реально зможуть надавати послуги населенню.

Саме з цією метою радою буде створена робоча група, яка займатиметься визначенням основних напрямків аналізу рівня громадянського суспільства, за якими буде здійснено замовлення на проведення соціологічного дослідження серед населення Херсонської області.

Дмитро Бутрій також акцентував увагу на важливості проведення даного дослідження у розрізі процесу децентралізації на Херсонщині й утворення об’єднаних територіальних громад, адже з утворенням нових територіальних одиниць змінюється процес управління ними, а значить, повинне змінитися й сприйняття населення до реформування, спрямованого на новий шлях розвитку соціально-економічного життя й інфраструктури.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2017   ::  Посмотрели: 297  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн