Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юні фотографи із міста Сєвєродонецька Донецької області відвідали школи нашого міста
Освітні заклади міста завжди раді гостям, особливо, якщо це делегації дітей з інших регіонів.

Юні фотографи із міста Сєвєродонецька Донецької області відвідали школи нашого міста

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 72 річниці з Дня перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні 06-07 травня 2017 року у трьох загальноосвітніх навчальних закладах закладах Херсонської міської ради: Комишанській школі №26, Антонівській школі № 21 та Степанівській школі № 17 завітала делегація з вісімнадцяти юних фотографів із міста Сєвєродонецька Донецької області.

Хоча це були вихідні дні делегацію дітей і дорослих зустрічали діти- представники учнівського самоврядування, вчителі на чолі з адміністраціями закладів.
Знайомство у кожній школі розпочиналося по-гостинному - пригощанням, під час якого учні та гості розповідали про себе.

Далі відбулися екскурсії: спочатку по території навчальних закладів з відвідуванням шкільних музеїв, потім кожна школа за індивідуальними планами відкрила гостям цікаві історичні куточки Херсонщини. Під час краєзнавчих екскурсій, нові друзі слухали цікаві розповіді своїх однолітків про наш південний край, який захоплює не тільки око, але й душу та серце.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2017   ::  Посмотрели: 231  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн