Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В поточному році на Херсонщині понад 9 тисяч громадян документовано сучасними ID-картками
З початку року понад 9 тисяч осіб на Херсонщині стали власниками паспорта громадянина України у формі картки. Загалом, з моменту документування українців паспортом нового зразка, в регіоні оформлено близько 19 тисяч ID-карток.

Міграційна служба нагадує , що відповідно до вимог чинного законодавства, кожен українець, який досяг 14- річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.

Оформляється документ особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18- річного віку — на кожні 10 років. Оформлення паспорта вперше здійснюється безкоштовно.

У разі обміну паспорта-книжечки зразка 1994 року, а також оформлення паспорта замість втраченого або викраденого справляється адміністративний збір, розмір якого включає вартість адміністративної послуги, бланка документа та його персоналізації.

Вартість оформлення паспорта громадянина України не пізніше ніж через 20 робочих днів складає 279 грн. , не пізніше ніж через 10 робочих днів - 366 грн.

Звернутися для оформлення паспорта особа повинна упродовж місяця після досягнення 14 - річного віку, а у разі виникнення обставин , у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну - документи подаються протягом одного місяця з дати настання таких обставин.

На Херсонщині оформити ID – картку, а також біометричний закордонний паспорт є можливим у кожному районі області, окрім Верхньорогачицького, наразі в ньому проводяться роботи із забезпечення матеріально-технічними ресурсами.

Слід пам`ятати, не будучи документованим паспортом, особа не зможе здійснити багато важливих та необхідних дій, реалізувати більшість передбачених законодавством прав та інтересів.

Міграційна служба наголошує, що обов’язкової заміни паспорта-книжечки на паспорт - картку законодавством не передбачено. Відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2017   ::  Посмотрели: 327  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн