Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фестиваль "КІНОКІМЕРІЯ" знову зібрав колекцію українських фільмів для участі у кінофестивалях Європи
Кожного року кіномитці Херсонщини не перестають дивувати як нашого так і закордонного глядача випускаючи нові стрічки. В цьому році Херсонський Міжнародний фестиваль авторського кіно "КІНОКІМЕРІЯ" знову зібрав колекцію українських фільмів для участі у кінофестивалях Європи.

Берлінський фестиваль «Сусіди разом з друзями» та Міжнародний фестиваль альтернативного кіно у місті Русе (Болгарія), вже отримали наші роботи.

Фільми - учасники Міжнародного фестивального руху від Херсонської області: "ЇЇ материнський сад" - автори: Олександр Глущенко, Сергій Ус, Тетяна Терещенко.

Бабкомат", "Камінь" - автор: Андрій Богун; "Рефлекс"- автори: Олексій Голубков, Надія Лебєдєва; "На Івана Купала"- автор: Олексій Голубков; "Підкова" - автори: Олексій Голубков, Надія Лебєдєва; "Я покажу тобі кіно" - автори: Віктор Бикодир, Ігор Воронін; "Зенітниця" - автори: Олександр Єлагін, Віктор Бикодир.

Як показує досвід, Європейські експерти, серед інших учасників, завжди виділяють та з великою повагою відносяться до нашої великої кіномайстерні – виробництва Українського кіно. Бо це особливі кінострічки.

Вони зняті у нас на Батьківщині, в них проглядається історія нашого народу, сяють українські кінозірки, творять українські режисери. Це наша гордість і наша надія. Бо кожна перемога українського кіно – це приголомшлива історія, але це перемога не індустрії, а конкретної людини. Побажаємо нашим землякам перемоги у Європі.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 мая 2017   ::  Посмотрели: 125  

Интервью

Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

ПодробнееАлександр Нойок: "С детства знал, что буду футболистом"


Александр Нойок — украинский футболист, выступающий за минское «Динамо».

ПодробнееГорностаївський селищний голова Дмитро Ляхно: Ми плануємо не тільки зберегти заклади освіти, а й відновити роботу дитячого садочка у Червоноблагодатненській громаді


Дмитро Ляхно - молода, активна людина, амбітний керівник, який знає чого хоче і як цього досягти. Розмовляємо з ним про фінансову децентралізацію, освітянську мережу та майбутнє…

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"