Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фестиваль "КІНОКІМЕРІЯ" знову зібрав колекцію українських фільмів для участі у кінофестивалях Європи
Кожного року кіномитці Херсонщини не перестають дивувати як нашого так і закордонного глядача випускаючи нові стрічки. В цьому році Херсонський Міжнародний фестиваль авторського кіно "КІНОКІМЕРІЯ" знову зібрав колекцію українських фільмів для участі у кінофестивалях Європи.

Берлінський фестиваль «Сусіди разом з друзями» та Міжнародний фестиваль альтернативного кіно у місті Русе (Болгарія), вже отримали наші роботи.

Фільми - учасники Міжнародного фестивального руху від Херсонської області: "ЇЇ материнський сад" - автори: Олександр Глущенко, Сергій Ус, Тетяна Терещенко.

Бабкомат", "Камінь" - автор: Андрій Богун; "Рефлекс"- автори: Олексій Голубков, Надія Лебєдєва; "На Івана Купала"- автор: Олексій Голубков; "Підкова" - автори: Олексій Голубков, Надія Лебєдєва; "Я покажу тобі кіно" - автори: Віктор Бикодир, Ігор Воронін; "Зенітниця" - автори: Олександр Єлагін, Віктор Бикодир.

Як показує досвід, Європейські експерти, серед інших учасників, завжди виділяють та з великою повагою відносяться до нашої великої кіномайстерні – виробництва Українського кіно. Бо це особливі кінострічки.

Вони зняті у нас на Батьківщині, в них проглядається історія нашого народу, сяють українські кінозірки, творять українські режисери. Це наша гордість і наша надія. Бо кожна перемога українського кіно – це приголомшлива історія, але це перемога не індустрії, а конкретної людини. Побажаємо нашим землякам перемоги у Європі.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 мая 2017   ::  Посмотрели: 274  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн