Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонці розшукують Олексія Журавка
6 травня 2017 року по всьому Херсону з’явились цікаві листівки стосовно однієї дуже одіозної персони – хворого сепаратиста в душі та по життю Олексія Журавко.

Херсонці розшукують  Олексія Журавка

Автори повідомлення пригадали, що посібник терористів страждає на вроджений синдром «олігофренія і дебільність» , що може пояснювати багато вчинків цієї персони.

Херсонці розшукують  Олексія Журавка

Сам текст листівки заслуговує особливої уваги: «УВАГА! РОЗШУК! Розшукується небезпечний злочинець - скейтбордист Альоша Журавко, який зазиває війну до нашого краю. Цей «спортсмен» темними ночами розклеює листівки «Русского мира». Лише на це і годиться людина з підтвердженими діагнозами «олігофренія і дебільність». Зустрівши його, телефонуйте «103», не дайте собаці померти собачою смертю! Херсонська психіатрична лікарня».

Примітним є те, що автори месседжу виділили червоним кольором наступне: «Розшукується злочинець - Альоша Журавко з діагнозами «олігофренія і дебільність». Дайте собаці померти собачою смертю!». В мережі Інтернет вже почалась справжня дискусія щодо цього дійства…
Не нравится: 11, нравится: 8.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 мая 2017   ::  Посмотрели: 1237  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн