Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Хто зараз прийшов до влади в ОТГ відповідальні перед історією
Горностаївський район. Багато шкіл району мають по 60-80 учнів. Є навіть такі, в яких відсутні взагалі цілі класи. Але ці школи є середніми. Раціонально це чи ні? Важко сказати, але зрозуміло, що дітей стає менше з кожним роком.

Проте це не означає, що треба все позакривати і забути. Ні! Треба підходити до цього питання з точки зору господаря, а не врємєнщіка, який живе за принципом - нацарював та втік.

Маю надію, що голови та депутати новостворених ОТГ поведуть себе саме як господарі. Необхідно в будь-якому випадку залишати в селах повноцінні дитсадки та початкові школи.

Навіть де дітей мало - все рівно залишати або створювати групи дитсадку (окремі або як філії – це предмет обговорення) А економити краще за рахунок пониження в статусі шкіл. Мало дітей - не середня, а дев’ятирічка або початкова. Можна як НВК - початкова - дитсадок, 9 класів-дитсадок… Така моя думка…

Економити кошти ми повинні, займатися марнотратством ми не можемо собі дозволити, але також просто взяти та забути про маленькі села та людей, які там живуть - теж не маємо права.

Хто зараз прийшов до влади в ОТГ відповідальні перед історією! А це дорогого вартує!

На фото школа в Заводівці, розрахована на 400 учнів, зараз там навчається 80.

Хто зараз прийшов до влади в ОТГ відповідальні перед історією

Тарас Бузак
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 мая 2017   ::  Посмотрели: 360  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП