Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Перший етап будівництва дамби на Північно-Кримському каналі завершено
Гідротехнічна споруда дає змогу забезпечити подачу води на 7 тис. га додаткових площ зрошення у Каланчацькому та Чаплинському районах та підтримувати необхідні рівні для водоподачі риборозплідним і рисосіючим господарствам у Голопристанському, Каланчацькому і Скадовському районах на площі 16,3 тис. га.

Перший етап будівництва дамби на Північно-Кримському каналі завершено

Про це під час робочої поїздки до Каланчацького району повідомив головний інженер управління Північно- Кримського каналу Володимир Оберемок сьогодні, 28 квітня.

«Затори тримають воду міцно, не допускаючи її протікання. В цьому році ми плануємо забезпечити полив земель на 47 тис. га, в минулому році кількість поливних земель складала 34 тис га. Найбільше в роботі зазначеної споруди зацікавлені фермери та аграрні господарства, так як із зрошенням посушливих земель Херсонщини вони отримають гарний урожай, а споживачі - якісну місцеву продукцію в необхідній кількості», - розповів у ході інспектування Володимир Оберемок.

Також він наголосив, що завдяки лобіюванню та контролю за будівництвом зазначеної споруди керівництва області, була зроблена велика робота і завершено перший етап будівництва, під час якого виконано понад 90 % робіт. Разом з тим, необхідно також виконати роботи з облаштування прилеглої території.

Передбачається впорядкування території, придбання та монтаж вантажопідйомного обладнання, проведення електротехнічної мережі, будівництво допоміжних споруд та інше.

Щодо кошторисної вартості, за інформацією Держводагентства, на початок будівництва гідротехнічної споруди у 2015 році вона складала близько 55 млн грн. Однак, враховуючи підвищення мінімальної заробітної плати, для закінчення вищезазначених невиконаних робіт необхідно ще близько 13 млн грн.

Більше фото ТУТ


Не нравится: 1, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1636  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП