Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Зроблено ще один важливий крок до створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області
У приміщення Конгрес-холу, що на вулиці Ярослава Мудрого 7 (колишня Радянська) відбулося засідання робочої групи з питань створення Агенції регіонального розвитку.

Зроблено ще один важливий крок до створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області

У засіданні приймали участь Андрій Гінкул, експерт з регіонального розвитку та Майкл Майєр, керівник міжнародних проектів екологічного тризму в Європі, експерт зі сталого туризму ВТО, керівник робочої групи зі сталого туризму Карпатської конвенції. Були також запрошені представники громадськості та вищих навчальних закладів.

Голова робочої групи Дмитро Бутрій розповів про те, що у Херсонської ОДА є зацікавленість у розвитку Херсонщини, і як інструмент розвитку – є створення Агенції регіонального розвитку. Він повідомив присутнім про те, що процес створення Агенції регіонального розвитку є досить динамічним і відбувається відповідно до затвердженого плану заходів.

Члени робочої групи обговорили питання щодо залучення до створення Агенції громадськості та навчальних закладів. У результаті було підписано договір про співробітництво між 4 – ма громадськими організаціями. Навчальні заклади (ХНТУ,ХДУ,ХДАУ) зацікавилися такою пропозицією, але у них виникли технічні питання, які потребують узгодження. Було домовлено підписати Договір найближчим часом. Договір є відкритим документом, всі бажаючі можуть долучитися до його підписання.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1579  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП