Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сьогодні Андрій Гордєєв перевіряв, як у Херсоні працює урядова програма «Доступні ліки»
Вчора у соцмережі Фейсбук написав пост про те, що місцеві чиновники саботують урядову програму «Доступні ліки». Є конкретні факти.

Сьогодні Андрій Гордєєв перевіряв, як у Херсоні працює урядова  програма «Доступні ліки»

Сьогодні зателефонувала прес-секретар голови ОДА і запропонувала разом з головою ОДА проінспектувати аптеки на предмет виконання цієї програми.

Я погодився. Андрій Гордєєв разом з Володимиром Миколаєнком (чиновники охорони здоров’я, це зрозуміло) перевірили три аптеки в різних районах міста - Таврійський, ХБК, Центр. Не все поки що добре, але програма починає працювати. Тримаємо на контролі. Не дамо перетворити цю програму на те, що місцева влада (з кого вона складається повідомляти не буду) робила з призначенням субсидій. Відео Андрій Гордєєв в аптеці Херсона:Фото ТУТ
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1556  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП