Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олена Урсуленко закликала депутатів Херсонської міськради до злагодженої роботи на сесії
На завтра запланована чергова XІІІ сесія Херсонської міської ради. Депутати мають розглянути 75 питань, з них перші 11 – звіти про роботу постійних комісій та виконання фінансових планів комунальних підприємств, програми економічного та соціального розвитку, а також внесення змін до цієї програми та бюджету. Завтра ж затверджуватимуть оновлений склад Економічної ради з питань контролю за ефективністю КП.

Олена Урсуленко закликала депутатів Херсонської міськради до злагодженої роботи на сесії

«Сподіваюсь, що депутатський корпус плідно попрацює на завтрашньому пленарному засіданні. Питань не так вже й багато, є серед них суто технічні, є й такі, що потребують детального розгляду. Маю надію, що депутати будуть активними, націленими на співпрацю і на результат», – секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко закликає депутатський корпус до продуктивної роботи у сесійній залі.

Винесені на розгляд депутатів і питання соціального захисту. Для херсонців, що звертаються про допомогу з бюджету, дуже часто це питання життя чи смерті. Кількість заявників з кожним місяцем зростає. Профільна депутатська комісія підтримала виділення матеріальної допомоги для невідкладних операцій або лікування 184 городянам (загальна сума – 1 млн. 603 тис. грн.). Кількість заявників і сума коштів не остаточні, оскільки заяви продовжують находити.

«Депутатський корпус відгукується на звернення громадян, виділяє максимально можливі кошти на лікування та оперативні втручання при найважчих захворюваннях. Але кількість хворих, у тому числі і на онкологію, не зменшується. Тому ми повинні подумати над тим, як підняти профілактичну медицину на якісно новий рівень, закупити необхідне обладнання для лікарень, щоб захворювання можна було діагностувати на початкових стадіях», – прокоментувала Олена Урсуленко.

Депутати розглянуть проект рішення про затвердження програми шефської допомоги військовій частині А 1088 та сприяння Херсонському об’єднаному військкомату. На сесію виноситься більше півсотні “земельних питань”. Вони часто стають каменем спотикання у роботі депутатів. Наскільки ретельно опрацьовані чиновниками і вивчені депутатами питання містобудування та архітектури, які винесені на сесію, побачимо вже завтра.

Український Південь


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1521  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП