Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині збільшено кількість зрошувальних земель на 1000 га
Сьогодні у с. Киселівка Білозерського району відбувся запуск масштабного зрошувального комплексу на площі поля близько 1000 га.

На Херсонщині збільшено кількість зрошувальних земель на 1000 га

Захід відбувся за участі очільника області Андрія Гордєєва, народного депутата України Сергія Хланя, представників компанії ТОВ «Агро-торгівельна фірма «Агро-Діло» та Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Збільшення кількості зрошувальних земель стало можливим завдяки реалізації інвестиційного проекту компанії ED & F Man Company, які спеціалізуються на виробництві цукру повного циклу у співробітництві з ТОВ «Агро-Діло».

Як зазначив представник власників «Агро-Діло» в Україні Ян Кісс, що багато років їх компанія успішно і комфортно працює в Україні і тепер на Херсонщині, де вони знайшли підтримку обласної та місцевої влади: «Окремо хочу подякувати голові облдержадміністрації Андрію Гордєєву і його команді за підтримку.

Це важливо для нашої компанії і тому ми плануємо нарощувати свої потужності».

Учасників заходу ознайомили з технологією вирощування цукрового буряку в умовах Південного Степу із використанням дощувальної машини «Valley».

Також народний депутат Сергій Хлань зазначив, що з державного бюджету за програмою розвитку зрошувальних земель будуть виділені кошти на відновлення та створення нових систем зрошення близько 1500 га в Херсонській області.

«До кінця 2017 року кількість зрошувальних земель має збільшитись на 13 000 га, це завдання для облдержадміністрації. Ми працюємо над залученням ще більшої кількості інвесторів не дивлячись на те, що через посушливий клімат Херсонщина – зона ризикованого землеробства. Саме зрошення може вирішити це питання», - підсумував Андрій Гордєєв та подякував за довіру інвестору
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1552  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн