Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+День бібліографії «Моцарт українського перекладу: Микола Лукаш»
21 квітня у бібліотеці-філії №6 пройшов ЗС День бібліографії «Моцарт українського перекладу: Микола Лукаш».

День бібліографії «Моцарт українського перекладу: Микола Лукаш»

Микола Олексійович Лукаш – інтелектуал європейського рівня, у житті дивак-аскет, що над усе визнавав мистецтво Слова, відомий, насамперед, мовознавцям. Замовчуваний упродовж тривалого часу, він залишився незнайомим і нерозкритим для загалу.

Тож протягом дня студенти та молодь мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами про визначного українського перекладача, переглянути слайд-презентацію та буктрейлер на роман Г. Флобера «Пані Боварі» (ця книга у перекладі М. Лукаша є також у нашій бібліотеці).

Студенти української та іноземної філології дізналися про культурологічний внесок Лукашевої спадщини і як лексикографа, що займався вивченням та укладанням різних типів словників. Звучали ліричні поезії у перекладі М. Лукаша.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 апреля 2017   ::  Посмотрели: 281  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн