Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Благодатний вогонь доставлено на Херсонщину
Спільно та за сприянням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва священний вогонь з Єрусалиму було доставлено на Херсонщину 15 квітня.
Більш того, до Херсонщини завітав голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, щоб якнайшвидше отримати Благодатний вогонь та передати на Миколаївщину.

Благодатний вогонь доставлено на Херсонщину

Благодатний вогонь – це вогонь, який сходить в Храмі Господньому в суботу, Напередодні Світлого Христового Воскресіння, що вважається справжнім дивом і засвідчує безмежну любов Бога до людей, який дає знак про своє існування і закріплює віру у безсмертя душі кожної людини, яка є «іскрою Божою». Православні християни передають його від свічки до свічки як побажання миру та благословення.

Разом із отцем Євгенієм (Сидоренком) очільник області Андрій Гордєєв передав вогонь таким релігійним громадам: Римо-Католицькій церкві, Українській Автокефальній Православній Церкві, Німецькій євангелічно-лютеранській Церкві, Кафедральному собору Стрітення Господнього Української православної церкви Київського патріархату, Греко-Католицькій церкві та Храму Святої Тройці Української православної церкви Київського патріархату.

«Херсонська обласна державна адміністрація мала організувати передачу Благодатного вогню і ми це зробили, адже для Херсонщини це символ світлої істини, який береже нашу область та всю Україну. І ми просимо молитися за мир, злагоду та гідність в нашій державі», - звернувся до священнослужителів Андрій Гордєєв.

Спільно з очільником області Благодатний вогонь зустрічали Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, народні депутати України Олександр Співаковський та Тарас Кремень, депутати обласної ради Марина Чернишова і Юрій Рожков, в.о. заступників голови ОДА Олександр Адамчик, Дмитро Бутрій та журналісти.

В кожній з громад Благодатний вогонь з нетерпінням чекали та урочисто зустрічали як священнослужителі, так і віряни. Момент передачі вогню пройшов в емоційній обстановці за великою кількістю прихожан, які кожного року чекають на це диво.

«Сьогодні до усіх церков і храмів Херсонщини привезено Благодатний вогонь з Храму Гробу Господнього, який знаменує воскресіння Ісуса Христа. Священна іскра буде сьогодні передана представникам християнських Церков. Тож нехай сила Христового Воскресіння наповнить наші серця щирою радістю спілкування з близькими, адже саме в цей день ми зустрічаємося з найріднішими людьми, аби за святковим столом побажати один одному щастя, здоров’я і благополуччя! Хай у ваших оселях завжди будуть затишок і добробут, душа стає світлішою, серце зігріває любов, а помисли будуть щирими та добрими», - звертаючись до громади сказав Андрій Гордєєв.

Щоденний авіарейс Київ-Херсон компанії МАУ, який вперше здійснив посадку на Херсонщині 14 квітня, сьогодні було затримано задля передачі справжнього дива – Благодатного вогню.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 апреля 2017   ::  Посмотрели: 2975  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП