Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На посаду голови Горностаївської об’єднаної громади балотується 5 кандидатів
Три самовисуванці, один кандидат від Опозиційного блоку, ще один від ВО «Батьківщина». Відповідну інформацію кореспонденту нашого видання повідомили у селищній ТВК.

На посаду голови Горностаївської об’єднаної  громади балотується 5 кандидатів

Громада поділена на 26 виборчих округів. Зареєстровано понад 110 кандидатів у депутати. 18 кандидатів - це самовисуванці, всі інші висунуті партійними організаціями.

За інформацією голови ТВК М. Коцюбар кандидати зареєстровані від наступних партій: УКРОП, Самопоміч, БПП, Батьківщина, Опозиційний блок, Радикальна партія Олега Ляшка.

Нагадаємо, що у новоствореної Горностаївської селищної ОТГ перші вибори призначені на 30 квітня 2017 року. Це понад 13 тис. мешканців, 7 сільських та 1селищна рада.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 апреля 2017   ::  Посмотрели: 366  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн