Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Прокуратура АР Крим звернулася до МЗС вжити заходів для попередження порушення законів України іноземцями
У зв’язку із запланованим проведенням Міжнародного економічного форуму у м. Ялта (Автономна Республіка Крим) у квітні поточного року, у якому передбачається участь представників іноземних держав, прокуратура Автономної Республіки Крим звернулася до Міністерства закордонних справ України щодо сприяння попередженню порушення законодавства України.

Зокрема, прокуратура звертає увагу на можливості інформування представництв іноземних країн про дотримання вимог чинного законодавства України щодо порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України і виїзду з неї іноземців та про юридичну відповідальність, яка може настати у випадку недотримання порядку перетину адміністративного кордону.

Важливо також підкреслити, що Генеральна Асамблея ООН у резолюції (68/262 від 27 березня 2014 року) підтвердила територіальну цілісність України у межах міжнародно визнаних кордонів і закликала всі держави не визнавати будь-яких змін статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя й утримуватися від усяких дій та кроків, які можна було б тлумачити як визнання будь-якої такої зміни статусу (пункти 1 і 6).

Зважаючи, що організаторами Форуму виступають незаконно утворений орган – «Уряд Республіки Крим» та Фонд «Ялтинського Міжнародного економічного форуму» при підтримці Адміністрації Президента Російської Федерації, участь у такому заході офіційних іноземних представників може розглядатися як визнання останніми зміни статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та легітимності окупаційного режиму.

Прокуратура Автономної Республіки Крим попереджає про невідворотність покарання за порушення законодавства України.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 апреля 2017   ::  Посмотрели: 1879  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн