Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині зафіксовано незаконний вилов зі збитками на майже 24 млн грн
Чорноморське басейнове управління рибоохоронного патруля спільно зі службовцями ДПСУ відділу прикордонної служби «Залізний порт» викрило рибалку-промисловика, що завдав рибному господарству України збитків на суму близько 24 млн грн (23,9 млн). Рибалка із численними порушеннями законодавства здійснював вилов креветки, атерини, а також червонокнижного трав’яного краба. Інцидент стався в акваторії Картінітської затоки Чорного моря, в районі с. Приморське, Голопристанського району, Херсонської області.На Херсонщині зафіксовано незаконний вилов зі збитками на майже 24 млн грн

«Чорноморський рибоохоронний патруль здійснив найбільше затримання порушників правил рибальства в Україні за останні 3 роки, ̶ повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів. ̶ Реформа рибоохорони, запуск якісно нового органу – рибоохоронного патруля приносить відчутні результати.

Працюємо в тому ж напрямі. Продовжуємо запуск патруля по всій Україні. 
Перший серйозний і точно не останній результат в рішучій і безкомпромісній боротьбі з браконьєрством та ефективній системі контролю завдяки роботі нового органу – рибоохоронного патруля». У порушника було вилучено: краб трав’яний, який занесений до Червоної книги України – 30 кг ( 429 екз.), креветку – 36 кг (9320 екз), атерину – 9 кг (454 екз.). Відповідно до квитанції вилучених водних біоресурсів, промисловий рибалка в якості офіційного вилову вказав лише креветку та атерину в кількості 36 кг та 9 кг. На місці складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Відповідно до ст.63 Закону України «Про тваринний світ», краб трав’яний був випущений у водойму в живому вигляді.

Рибалка-промисловик був затриманий на автомобілі «Нива» з причепом без номерного знаку. В машині знаходились заборонені знаряддя лову – ятері, у кількості 8 одиниць та незаконно виловлені водні біоресурси, в тому числі і червонокнижні

.

"Це затримання є першим значним досягненням Чорноморського рибоохоронного патруля, але точно не останнім. Офіційно попереджаю усіх порушників правил рибальства, що поблажок не буде нікому. Ловити будемо усіх», – зазначив начальник Чорноморського басейнового управління Євген Камінський. Він закликав всіх суб’єктів підприємницької діяльності та рибалок-любителів дотримуватися правил рибальства. Нагадаємо, Чорноморське басейнове управління розпочало свою роботу 3 березня 2017 року. Зоною діяльності управління є Чорне море в районі Одеської, Миколаївської, Херсонської області та АРК Крим. Станом на початок квітня у відомстві працює 28 рибоохоронних патрульних.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 апреля 2017   ::  Посмотрели: 2525  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП