Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Бібліо пригода «Мандрує книжка до малят»
В останні дні березневого місяця дитяча бібліотека №22 провела бібліо пригоду «Мандрує книжка до малят» (д/с №85) наші найменші читачі дізналися про роль книги в житті людини та історію її створення, ознайомилися з творчим доробком сучасних українських письменників (М. Людкевич, С. Шаповалов, О. Ільченко, Р. Росіцький).

Бібліо пригода «Мандрує книжка до малят»

Залюбки побували в іграшок на гостині (вікторина по книзі О. Ільченка «Пригоди неприбраних іграшок», із задоволенням відвідали чарівну країну фантастичних створінь (Л. Ясинські «Ромашкова фея та кіт»), переглянули інсценізацію віршованої казки Г. Черінь «Пригоди української книжки» (книга, що мандрувала Батьківщиною та шукала друзів), подивились мультфільми. Таким чином діти дізналися про цілу плеяду сучасних українських письменників
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 апреля 2017   ::  Посмотрели: 384  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн