Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Термінал «Нібулон» буде збудовано за 100 днів, - О. Вадатурський
«Правило нашої компанії, що кожен об’єкт має будуватись за 100 днів. Сьогодні 15 день будівництва й у нас залишилось 75 днів щоб вже у червні запросити усіх на урочисте відкриття терміналу», - розповів сьогодні Олексій Вадатурський, генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» у ході робочої наради на місці будівництва перевантажувального терміналу «Нібулон» у м. Гола Пристань.

Термінал «Нібулон» буде збудовано за 100 днів, - О. Вадатурський

«У червні 2016 року очільник області Андрій Гордєєв звернувся до мене з пропозицією щодо будівництва терміналу на Херсонщині і ось у червні 2017 року цей надсучасний об’єкт буде відкрито», - розповідає Олексій Вадатурський. Він подякував за ініціативність і підтримку з боку голови облдержадміністрації.

На розвиток річкових перевезень по р. Дніпро, реконструкцію суднобудівного заводу у м. Миколаїв та будівництво терміналу у м. Гола Пристань використовуються кредитні кошти Євросоюзу у розмірі 74 млн доларів США. Загальна вартість об’єкту будівництва терміналу на Херсонщині -500 млн грн.

Як зазначив очільник області Андрій Гордєєв однією з переваг будівництва об’єкту також є створення близько 150 робочих місць для мешканців Херсонщини: «Одним із завдань Президента України для облдержадміністрації це створення робочих місць з якісними умовами роботи».

Термінал «Нібулон» буде збудовано за 100 днів, - О. Вадатурський

Наразі у будівництво терміналу залучено 75 будівельних організації з 12 областей України, серед яких і Херсонська. Сьогодні тут працює більше 350 людей. У квітні планують залучити до будівельних робіт ще 1000 людей, а у травні- до 1500 робітників.

«Зараз область має усі шанси аби стати справжнім «шовковим шляхом» та стати точкою розвитку річкової інфраструктури. Керівництво облдержадміністрації буде сприяти реалізації таких перспективних інвестиційних об’єктів», - зазначив Андрій Гордєєв після огляду майданчика будівництва.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 марта 2017   ::  Посмотрели: 448  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП