Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2009 рік
На розширеному засіданні колегії Головного фінансового управління оприлюднено інформацію про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2009 рік.

Так, до загального фонду місцевих бюджетів за 2009 рік мобілізовано власних та закріплених доходів у сумі 877,9 млн грн податків і зборів, або 103,7 % до планів, затверджених місцевими органами влади на рік.

Із 320 місцевих бюджетів, що входять до складу бюджетної системи області, планові показники, затверджені відповідними місцевими радами, виконали 317.

До розрахункових показників Міністерства фінансів України по доходах, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, відсоток виконання склав 108,2. Виконання зазначених показників забезпечено всіма бюджетами міст і районів.

Недоїмка по платежах до місцевих бюджетів в порівнянні з початком року, за даними Державної податкової адміністрації в області, зменшилася на 3,3 млн грн.

В області забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату працюючим у бюджетній сфері заробітної плати, заборгованість з якої станом на 01 січня 2010 року відсутня.

Бюджетні установи, що фінансуються з місцевих бюджетів області, забезпечили 100-відсоткові розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги.

Також на засіданні колегії поставлені завдання щодо прийняття тимчасових бюджетів на другий квартал в умовах відсутності державного бюджету на 2010 рік.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 марта 2010   ::  Посмотрели: 1965  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют