Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Підведено підсумки робочого візиту на Херсонщину представників Кабміну
27 лютого, в облдержадміністрації урядова делегація в складі робочої групи з питань облаштування КПВВ на території Херсонської області підвела підсумки інспектування 3-х КПВВ Херсонщини.

Нарада відбулася під головуванням першого заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуфа Куркчі.

Висловивши вдячність очільнику області Андрію Гордєєву за належну організацію інспектування КПВВ, Юсуф Куркчі звернувся до членів робочої групи- керівників державних підприємств та структурних підрозділів з питань облаштування КПВВ на території Херсонщини: «До 03 березня ви маєте розробити технічні умови щодо облаштування КПВВ на адміністративному кордоні Херсонської області з АР Крим згідно покрокового плану щодо будівництва об’єктів інфраструктури КПВВ (Каланчак, Чаплинка, Чонгар) та зони сервісного обслуговування на адміністративному кордоні Херсонської області з АР Крим»
Він наголосив, що вже 10 березня спільно з заступником Міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком заплановано презентувати проектно-кошторисну документацію в Кабміні для прийняття рішення про виділення коштів.

«Я хочу наголосити про важливість цих заходів та про персональну відповідальність за їх реалізацію керівників державних підприємств та структурних підрозділів, які входять до складу робочої групи. Сьогодні ми ознайомилися з обсягами роботи, що треба виконати з урахуванням вимог керівників підрозділів, задіяних в облаштуванні, та тих, що несуть службу на КПВВ», - зазначив Юрій Лавренюк.

Він додав, що керівник ДП «УДП «Укрінтеравтосервіс» Міністерства інфраструктури України, що є замовником будівництва об’єктів інфраструктури на КПВВ, спільно з представниками структурних підрозділів, міністерств, відомств, центральних органів виконавчої влади та Херсонської ОДА мають розробити чіткі вимоги та покрокові дії щодо виконання цих робіт.

Андрій Гордєєв звернув увагу керівників прикордонної служби, Головних управлінь СБУ, ДФС та Держпродспоживслужби в Херсонській області про необхідність обґрунтування вимог щодо термінового облаштування зазначених контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2017   ::  Посмотрели: 1176  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн