Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сучасні центри адмінпослуг будуть збудовані на кордоні з Кримом

27 лютого на Херсонщину прибула Урядова делегація з метою інспектування контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адміністративній межі з Кримом.

Сучасні  центри адмінпослуг будуть збудовані на кордоні з Кримом

До складу робочої групи увійшли: перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, перший заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк та інші представники профільних Міністерств.

В ході інспектівання Юрій Лавренюк зауважив, що необхідно детально ознайомитися зі схематичним планом контрольних пунктів для того, щоб в майбутньому облаштувати їх і забезпечити роботу прикордонників, митників і правоохоронних служб відповідно до сучасних норм.

Також заступник Міністра інфраструктури повідомив, що дане питання знаходиться під особистим контролем Першого віце-прем'єр-міністра, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Степана Кубіва. Юрій Лавренюк пообіцяв, що найближчим часом на всіх КПВВ Херсонської області буде передбачено створення автобусних станцій з облаштованими сервісними зонами, залами очікування та ЦНАПом задля комфорту громадян, які перетинають адмінмежу з Кримом та очікують в черзі.

Загалом, за словами Юрія Лавренюка, на облаштування КПВВ Херсонщини буде витрачено близько 300 млн грн.

В свою чергу голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив:

- Крим дивиться на Україну через Херсонщину, тому одним із завдань влади та Уряду є питання розвитку інфраструктури Херсонської області.

Також очільник області розповів, що до 10 березня члени робочої групи мають надати технічні вимоги щодо облаштування КПВВ та вже до 1 липня забезпечити громадянам комфортні умови для перетину адміністративної межі з Кримом.

За словами Андрія Гордєєва, на облаштування цих пунктів з обласного бюджету буде виділено мінімум 10% співфінансування.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2017   ::  Посмотрели: 1123  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП