Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині розпочато перевірку всіх КПВВ на адмінмежі з Кримом
Сьогодні на Херсонщину прибула Урядова делегація з Кабінету Міністрів України.

На Херсонщині розпочато перевірку всіх КПВВ на адмінмежі з Кримом

Метою робочої поїздки стало інспектування контрольних пунктів в’їзду-виїзду на адміністративній межі з Кримом задля подальшого їх більш сучасного облаштування.

До складу робочої групи увійшли перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, генеральний директор Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс» Олексій Довбиш, голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, в.о. директора Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Державної фіскальної служби України Анатолій Савченко, начальник Управління стратегічного розвитку інфраструктури та інвестицій Міністерства інфраструктури України Вадим Олійник, головний спеціаліст відділу з питань дотримання правового режиму тимчасово окупованої території Управління з питань АРК та м. Севастополя Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Марлен Сарігов, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, заступник начальника Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України Дмитро Бузницький, директор ДП "Інститут Діпромісто ім. Ю.М.Білоконя" Іван Шпилевський, завідувач сектора у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, в.о. директора Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Державної фіскальної служби України Анатолій Савченко, директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Білоус та завідувач сектора у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Дмитро Чистіков.

З роботою усіх трьох контрольних пунктів в`їзду-виїзду на території Херсонщини гостей ознайомив перший заступник начальника Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Олег Бурда.

Хід інспектування розпочали з КПВВ «Каланчак» і, звертаючись до учасників огляду прикордонної адмінмежі, Юрій Лавренюк зазначив:


«Інспекторська делегація повинна детально ознайомитися зі схематичним планом контрольного пункту, аби в майбутньому розуміти, як саме потрібно розмістити всі об`єкти на КПВВ відповідно до сучасних норм, адже остаточний план забудування пункту буде затверджуватися Кабінетом Міністрів України».

Під час ходу перевірки контрольного пункту в`їзду-виїзду «Каланчак» було обговорено питання облаштування там автостанції з центром надання адміністративних послуг і критої пішохідної зони для забезпечення належних умов перетину громадянами адміністративної межі з Кримом.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2017   ::  Посмотрели: 1147  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП