Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Суд не підтримав позицію Херсонської облради в питанні призначення т.в.о директора вищого училища фізичної культури
Ще одне рішення суду яке не підтримало позицію облради в питанні призначення т.в.о директора вищого училища фізичної культури.

Облрада намагалась скасувати ухвалу в забезпечення позову стосовно розпорядження голови облради по покладанню обов’язків директора згаданого училища на В. Суха. Позиція облради була такою, що цю ухвалу треба скасувати, так як облрада діє у законний спосіб. Суд був трошки іншої думки з цього приводу.

Нагадаю, що голова Херсонської обласної ради В. Мангер видав розпорядження яким звільнив від виконання обов’язків директора Херсонського Вищого училища фізичної культури (ВУФК) Денисову Н.О та поклав виконання обов’язків директора Херсонського Вищого училища фізичної культури на Суха Валентина Васильовича. Відповідне розпорядження голови Херсонської облради опубліковано на офіційному сайті облради.

Після такого призначення управління освіти Херсонської ОДА звернулося до суду. В свою чергу, суд призупинив розпорядження голови Херсонської облради В. Мангера про покладання обов’язків керівника Херсонського Вищого училища фізичної культури (ВУФК). Суд виніс ухвалу в забезпечення позову.

Як повідомляв раніше начальник управління освіти Херсонської ОДА Євген Криницький:На сьогодні єдиним керівником Херсонського Вищого училища фізичної культури (ВУФК) є Н. Денисова.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 января 2017   ::  Посмотрели: 466  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн