Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про що мріє херсонська учениця
5 січня 2017 р. в бібліотеці-філії № 3 м. Херсона відбувся показ французького фільму «Завтра». Організатором показу стала представниця міністерства екології шкільного парламенту школи № 30 м. Херсона, активний громадянин нашого міста Анна Скоробагатько.

Про що мріє херсонська учениця

Технології, техніка, шалені темпи їх розвитку не дають гарантії того, що всі ці досягнення підуть на користь людству. Для чого ми живемо і як запобігти можливим катастрофам, зберегти наш спільний дім Землю? Ці та інші питання розглядаються в фільмі та різні спільноти з 10- ти країн світу пропонують своє рішення. При цьому люди з радістю діляться своїм досвідом та стають щасливими, коли майбутнє змінюється на краще.

Цей надзвичайно сучасний фільм про те, як звичайні громадяни з різних країн світу свої мрії втілили в життя та забезпечили майбутнє для нащадків.

«Мене вразив цей фільм з самого першого кадру. Після перегляду захоплює, перед усім те, що фільм не тільки знайшов свого глядача серед херсонців та гостей міста, а й отримав позитивні відгуки громадян. В ньому - все реально!»- наголошує Анна.

Обмінятись своїми думками та побажаннями, особистим досвідом херсонські глядачі мали змогу під час чаювання та продовжили обговорення після перегляду.

«Та в мене є мрія! Хотілось би, щоб цю цікаву сучасну картину побачило більше школярів Херсона та громадяни Херсона змогли би самі оцінити ідеї, передані в фільмі. Мрію, щоб наймаштабніший показ відбувся в школах нашого міста. Сучасний світ кіно та здійснення мрій - ось що справжнє! А чому так? - Побачите самі після перегляду.» - додає Анна.

Дякуємо партнерам показу: Чілдрен Кінофест, Французькому інституту в Україні посольства Франції в Україні та працівникам бібліотеки-філії № 3 м. Херсона


Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 января 2017   ::  Посмотрели: 424  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП