Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як виконується програма економічного, соціального та культурного розвитку області? (офіційно)
02 березня у м.Цюрупинськ відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації, на якому розглянуто виконання програми економічного, соціального та культурного
розвитку Херсонської області за 2009 рік.

Звіт про діяльність обласної державної адміністрації у 2009 році представив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Граділь. У своєму виступі він виклав порівняльний з попереднім роком аналіз показників економічного та соціального розвитку області.

Так, у промисловому комплексі індекс виробництва (річне завдання Програми - 100,8%) становив 91,6% до 2008 року, що є найбільшим значенням по Україні починаючи з травня 2009 року.

Збільшення обсягів реалізованої промислової продукції на 16,7% забезпечило зростання питомої ваги області в загальнодержавних обсягах у реалізації продукції промислового виробництва до 1,1% проти 0,8% у 2008 році.

Загальне виробництво продукції сільського господарства зросло на 0,9%, що на 4,7 відсоткового пункту більше завдання Програми, за рахунок збільшення обсягів виробництва продукції як у рослинництві, так і у тваринництві.

Середньомісячний оборот роздрібної торгівлі на душу населення збільшився на 1,7% і склав 735,3 грн.
Рівень середніх роздрібних цін по області на продукти харчування по 20-ти позиціях із 22-х є нижчим ніж по регіонах України.

Залишається позитивним сальдо зовнішньої торгівлі товарами та послугами (280,1 млн дол. США). Коефіцієнт покриття експортом імпорту перевищив показник 2008 року більше ніж у 2 рази (3,2).
Розрахунки за спожиту електричну енергію забезпечено на 100,7%.

Попередній фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування суб'єктів господарювання області був прибутковим (559,4 млн грн) при збитковому по Україні. Сформований він за рахунок прибуткової діяльності підприємств промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту та зв'язку.

Темпи зростання прибутків прибуткових підприємств та зменшення збитків збиткових підприємств були вищими ніж передбачалося Програмою.

Надходження до загального фонду місцевих бюджетів по області склали 877,9 млн грн власних і закріплених доходів або 103,7% до планів, затверджених місцевими органами влади на цей період, та 103,7% до 2008 року. Додатково до плану місцевими бюджетами області мобілізовано 31,5 млн грн. Забезпечено виконання дохідної частини місцевих бюджетів усіма бюджетами міст і районів області.

План по надходженнях до Пенсійного фонду України виконано всіма районами та містами області. Надходження склали 1517,4 млн грн, що становить 104,4% до плану та 103% до показника 2008 року.Своєчасно виплачуються пенсії. Середній розмір пенсійних виплат по області, за попередніми даними, зріс на 10,9% порівняно з початком 2009 року і станом на 01 січня 2010 року становив 890,02 грн.

Середньомісячна заробітна плата зросла на 7,8% порівняно з 2008 роком і склала 1482 грн.

За індексом реальної заробітної плати (93,6%) область займає 8-ме місце серед регіонів (по Україні - 90,8%).
Збільшився на 1,9% нарахований фонд оплати праці, який становив 3813,5 млн грн.

В області відсутня заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетній сфері.

Майже на половину скорочено у порівнянні з початком 2009 року рівень безробіття (1,6% станом на 01 січня 2010 року) та чисельність зареєстрованих безробітних (10,7 тис. осіб).

Річне завдання по створенню нових робочих місць виконано на 125,7%.

У туристичній сфері обсяг надання туристичних послуг зріс на 59,7%, збільшилася на 29,5% кількість операторів, які надають туристичні послуги.

У гуманітарній сфері забезпечено збереження мережі закладів охорони здоров'я, освіти та культури. Постійно оновлюється та поповнюється матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів області.

Відповідно до підсумків виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку області за 2009 рік, керівникам районних державних адміністрацій, структурних підрозділів обласної державної адміністрації доручено у 2010 році зосередити зусилля на виконанні таких пріоритетних завдань:

- стабілізація виробничої діяльності підприємств області;
- забезпечення виконання доходної частини бюджетів усіх рівнів;
- забезпечення стабілізації цінової ситуації в області;
- забезпечення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, погашення існуючих боргів;
- ефективне використання енергоресурсів та здійснення заходів з енергозбереження;
- продовження виконання програми газифікації населених пунктів та забезпечення населення області якісною питною водою;
- розвиток зрошення та збереження зрошувальних мереж області;
- стабілізація сфери зайнятості економічно активного населення;
- ліквідація заборгованості з виплати заробітної плати;
- збереження та розвиток дошкільних закладів;
- реалізація заходів щодо боротьби з туберкульозом і запобігання поширенню СНІДу;
- розвиток сімейної медицини;
- упорядкування полігонів твердих побутових відходів;
- утилізація та знешкодження не придатних для використання пестицидів та отрутохімікатів;
- створення сприятливого підприємницького клімату та стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу.
Також на колегії було розглянуто питання виконання обласного та місцевих бюджетів області за 2009 рік, стану роботи щодо відкриття органами Державного казначейства в області рахунків для загальноосвітніх навчальних закладів, здійснення контролю щодо дотримання у 2009 році в області вимог Закону України "Про рекламу".

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 марта 2010   ::  Посмотрели: 1145  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность