Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині створюють сучасний рибоохоронний патруль
Відповідно до Концепції реформування рибного господарства України та Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», розпочалася реформа органів рибоохорони України, а саме: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового державного органу – «рибоохоронного патруля».

В ході такого реформування у Херсонській області, яка, після Київської, разом із Одещиною стала пілотною у заснуванні патрульної служби, на сьогодні створюється контролюючий орган із якісно іншими стандартами та підходами до роботи – прозорими і зрозумілими для суспільства.

Так, патрульні регулярно проводитимуть рейди спільно з представниками громадськості й звітуватимуть про результати своєї роботи.

Відбір працівників рибоохоронної патрульної служби здійснюватиметься на основі відкритого конкурсу, після чого всі кандидати пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації за методикою роботи європейських експертів, а також отримають сучасну техніку.

Як зазначив голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів, для продуктивної роботи патрульним будуть надані сучасні човни, техніка й необхідне оснащення.

«Дуже важлива складова реформи – достойні умови роботи для патрульних. Акцентуємо увагу, що вони отримають сучасну форму, човни, автомобілі.

Необхідна складова – це паливно-мастильні матеріали, ми передбачили в бюджеті на 2017 рік кошти на їх придбання в достатньому обсязі. Заробітна плата рибоохоронних патрульних буде складати 7-8 тис. гривень порівняно з поточною заробітною платою 1-2 тис. гривень», ̶ звернув увагу голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв також наголосив:

«Природні ресурси є вичерпними та потребують відповідального ставлення й розумного використання. Для того, щоб відродити рибні ресурси Херсонщини, потрібно запровадити комплексний підхід – рибоохоронний патруль, новий штат людей та сучасну техніку, а також тісно взаємодіяти із громадськістю, поліцією і трансбезпекою. Облдержадміністрація зі свого боку максимально сприятиме проведенню відкритого конкурсу і подальшому оснащенню патруля всією необхідною сучасною технікою».

Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу 16 червня 2016 року на Київщині, тож на разі черга Херсонської області, яка розташована серед великої кількості водних артерій України, тому потребує постійного рибоохоронного контролю.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 ноября 2016   ::  Посмотрели: 2615  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП