Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Лист депутатів міськради до редакцій інтернет-видань
Міськрада на першій сесії після інавгурації нового Президента України В.Ф.Януковича 26.02.2010 за поданням депутата Грибун І.В. (фракція «Народна опозиція») сесією Херсонської міської ради було прийнято рішення «Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради від 21.08.2008 № 918».

Таке рішення є формою впливу на депутата місцевої ради, з метою перешкодити депутату виконувати свої повноваження і тягне за собою відповідальність згідно із законом (ст. 36 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Хотілося би особливо зауважити на тому, що міський голова підписав це рішення, не скориставшись своїм правом вето передбаченим ст. 59 ч. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Окремо зауважуємо на тому, що рішення, підписане міським головою, відрізняється від того яке було проголосоване на сесії міської ради.

Це рішення стало продовженням відвертого, відкритого тиску на депутатів, що займають найбільш активну позицію у боротьбі за права громадян міста, та із зловживаннями міського голови пана Сальдо.

Дещо подібне вже відбувалось у 2007 році, коли після оприлюднення матеріалів зловживань у сфері діяльності комунальних підприємств було звільнено деяких директорів, у тому числі і директора КП «Комунальний ринок» Грибуна І.В., в результаті чого рішенням ради від 26.04.07 № 421 було ліквідовано постійну депутатську комісію з питань комунальної власності головою якої був Богданов В.В., а членами комісії, крім інших - депутати Лещенко О.А. та Щербина А.О.

Після прийняття міською радою такого рішення вище вказані депутати не могли працювати в жодній комісії до 21.08.2008, оскільки рада, із зрозумілих причин, не приймала рішення з цього приводу.

Тому, на наш погляд, жити у місті стало краще вже зараз, а закон один для всіх.


З повагою,
Депутати Херсонської міської ради В. Богданов
О. Лещенко
А. Щербина


Рішення міської ради:

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІІІ сесія міської ради V скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 21.08.08 № 918


Про доповнення до складу постійної комісії з питань містобудування та регулювання земельних відносин, затвердженого рішенням міської ради від 26.04.2007 № 421


Розглянувши заяви депутатів міської ради від фракції БЮТ Богданова В.В., Лещенка О.А., Щербини А.О. від 21.08.2008, керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26, частиною 2 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною 2 статті 20 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

Доповнити склад постійної комісії міської ради з питань містобудування та регулювання земельних відносин, затверджений рішенням міської ради від 26.04.2007 №421 «Про внесення змін до рішень міської ради від 14.04.06 №1 «Про утворення постійних комісій міської ради V скликання» та від 31.05.06 №11 „Про обрання голів постійних комісій міської ради V скликання та затвердження їх складу”, затвердивши в її складі депутатів міської ради:
- Богданова Віталія Володимировича;
- Лещенка Олександра Анатолійовича;
- Щербину Андрія Олександровича.Міський голова В. Сальдо


http://www.kherson.org.ua
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 марта 2010   ::  Посмотрели: 1455  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода