Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Маркеєв – село, яке завмерло в очікуванні
Маркеєв – село, яке завмерло у розвитку. Яке сподівається та очікує.

Багато покинутих хат, в школі трошки більше 20 учнів (середня школа), в дитсадочку 18 діточок. Дорога до села, як напрямок для танків на військовому полігоні. Вода подається дві години (з 5 до 7 ранку)

Для них об’єднання - це надія вижити. Кому потрібне село в широкому таврійському степу, вдалечінь від основних шляхів? Це найбільш віддалене село району. До найближчого населеного пункту 22 км. Колись тут було велике державне підприємство «Маркеєво», воно і зараз є, але тільки на «паперах».

Сьогодні тут повна депресія. Землі у селян нема (ото шо біля хати тай все), бо земля навкруги державна. Розпайовці ця земля не підлягає…

Маркеєв планує об’єднатися з Асканією-Новою в єдину громаду. До речі, у 60-х роках минулого столітті це село і входило до складу Асканійської селищної ради.

Люди сподіваються, що після об’єднання село отримає воду. Вже зараз майбутня об’єднана громада отримала грант по програмі ДОБРЕ - за програмою «Питна вода». Від себе хочу зазначити, що асканійське керівництво підтвердило, що по цій програмі кошти будуть направлені на вирішення питання з питною водою у селі Маркеєв.

Що для мешканців цього степового села децентралізація та об’єднання? Все просто - можливість зберегти село. Хай не буде минулої слави, але село ще років 25-30, а може і більше буде жити! Область взагалі не знає про існування такого села, район далеко, а сусід сусіду завжди допоможе.

Подробиці читайте в інтерв’ю з сільським головою села Маркеєв.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 ноября 2016   ::  Посмотрели: 604  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн