Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Херсонстандартметрологія» забракувала 80% харчових продуктів
Фахівці ДП „Херсонстандартметрологія” у лютому цього року за результатами перевірок забракували 80,5% перевіреній харчовій продукції.


Перевірили продуктів на суму 134,8 тис. грн., з яких заборонено до реалізації товарів на 108,56 тис. грн.

Наголошують, що серед перевірених товарних груп – борошно пшеничне, хліб і хлібобулочні вироби, вода питна, лікеро-горілчані вироби, свинина, м`ясопродукти, ковбасні вироби.

Серед найбільш поширених порушень – невідповідність продукції вимогам стандартів за органолептичними і фізико-хімічними показниками, незадовільна організація виробництва і контролю якості продукції, незадовільна організація контролю маркування транспортної тари, недоліки технологічної документації і ін.

За результатами перевірок, заборонили реалізацію 13 найменувань продукції і 5 партій, до підприємств застосовані штрафи на суму 8,9 тис. грн., притягнули до адміністративної відповідальності 8 посадовців.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 марта 2010   ::  Посмотрели: 1554  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,