Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Борис Сіленков провів прес-конференцію щодо підсумків соціально-економічного та культурного розвитку Херсонщини за 2009 рік
2 березня, голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков провів прес-конференцію з журналістами центральних та регіональних ЗМІ на тему: "Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області за 2009 рік".

У 2009 році місцеві органи виконавчої влади спільно з громадою області продовжували позитивні тенденції зростання добробуту Таврійського краю, розпочаті у 2005 році.

Протягом останніх п'яти років в області розв'язано багато проблем, які раніше навіть не порушувалися. Лише у минулому році місцевими органами виконавчої влади реалізовувалися 63 програми соціально-економічного напряму, з них 23 програми пріоритетного фінансування, на які з обласного бюджету виділено кошти на загальну суму 35,3 млн грн.Суттєвими успіхами діяльності за ці роки можна вважати підвищення рівня газифікації населених пунктів області, забезпечення постачання питної води, роботи дошкільних закладів, упровадження сімейної медицини, зменшення заборгованості із виплати заробітної плати, рівня безробіття, зростання інвестиційного потенціалу області, обсягів реалізованої промислової продукції, збільшення видатків у галузях культури, охорони здоров'я, соціального захисту, освіти. Про це свідчать показники економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області за підсумками 2009 року.

Борис Сіленков висловив сподівання, що дотримання започаткованого вектору Стратегії соціально-економічного розвитку області до 2015 року буде продовжено і надалі.

Голова обласної державної адміністрації повідомив про проведення першого в цьому році виїзного засідання колегії обласної державної адміністрації, під час якого оприлюднено підсумки розвитку області за минулий рік, надано оцінку ситуації з проводженням казначейських платежів у минулому році та прийнято проект тимчасового кошторису на другий квартал. Борис Сіленков також зазначив, що Херсонщина за показниками соціально-економічного розвитку у рейтингу областей мала посісти 9-те місце, проте через невирішення екологічних проблем посіла 12 місце.

Під час прес-конференції голова обласної державної адміністрації відповів на ряд запитань журналістів щодо його подальших професійних та творчих планів. Також їх цікавила думка Бориса Сіленкова щодо проведення місцевих виборів, прийняття місцевих бюджетів, бюджетної політики та економічної кризи в Україні, проблем м.Херсона.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 марта 2010   ::  Посмотрели: 1061  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс в