Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Головний тренер «Кристала» написав заяву про розірвання контракту з клубом
Сьогодні дізнався, що головний тренер Кристала Сергій Шевцов написав заяву про розірвання контракту з клубом. Його помічник Олександр Овчинніков також йде з посади. Про це на власній ФБ-сторінці повідомив прес-аташе клубу Іван Антипенко.

«В особистій розмові Сергій Анатолійович підтвердив цю інформацію. Причиною такого кроку стало різне бачення розвитку клубу з керівництвом. Особисто мені важко в це повірити, але факт. Тренер віддав рідному клубу три роки роботи. Роботи з серцем, бажанням, амбіціями. Прикро, що є люди, які не цінували цього спеціаліста. Незабаром буде детальніша інформація на офіційному сайті», - повідомив Іван Антипенко.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 октября 2016   ::  Посмотрели: 917  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн