Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Керувати майном облради будуть голова облради та КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад». Депутатам залишать можливість побалакати з цього питання
18 жовтня голова Херсонської обласної ради В. Мангер підписав розпорядження про створення тимчасової робочої групи за №101. У розпорядженні зазначено наступне: «Створити робочу групу з питання розробки проекту рішення обласної ради «Про затвердження порядку управління майном спільної власності територіальних громад області».

У розпорядженні вказано, що робоча група повинна до 31 жовтня винести на розгляд облради проект рішення разом з аналізом його регуляторного впливу.
Склад комісії - 12 чоловік. Серед них депутати обласної ради Д. Бутрій,О. Рукавішнікова, О. Шумей та інші, працівники апарату обласної ради та радники голови облради А. Мурашкін і Д. Ільченко.

Редакція ХП володіє копією певного проекту зазначеного у розпорядженні, який зараз обговорюється членами комісії.

Так у проекті порядку використання зазначено, що контроль за використанням майна здійснює власник (Херсонська обласна рада) або КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області».

Керівник підприємства комунальної власності облради звітує перед облрадою на вимогу голови облради (імперативна норма). Тобто, хоче голова - запрошує на звіт, не бажає, то не запрошує. В такому випадку думку депутатів ніхто не питатиме.

Також керівник такого підприємства зобов’язаний надавати інформацію про діяльність підприємства на вимогу постійної комісії. Якої саме комісії, чи усіх комісій, та яким чином повинна буди оформлена ця вимога в проекті порядку не зазначено.

Також на вимогу керівника КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» керівник підприємства зобов’язаний надавати таку інформацію.

Таким чином, управляти майном і комунальними підприємствами та закладами буде одноосібно голова обласної ради, та КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області», керівник якої напряму підпорядкований саме голові обласної ради. По суті, комунальне підприємство буде керувати та контролювати всі інші підприємства.

Постійним депутатським комісіям залишається лише вимагати інформації, а депутатам просто балакати з цього питання під час засідання комісій та пленарного засідання ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 октября 2016   ::  Посмотрели: 867  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП