Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсонській ОДА розробляють програму розвитку фізичної культури і спорту
Про це під час нарад за участю керівників фізкультурно-спортивних закладів, організацій, провідних тренерів та спеціалістів фізкультурно-спортивного руху, які проходили 27-28 жовтня в ОДА повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Семченко.

«Підсумком цієї діяльності стане затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2017 – 2020 роки, проект якої розроблено управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та найближчим часом буде представлено для обговорення громадськістю, провідними фахівцями спорту.

Також на нараді було вирішено відновлювати реконструкцію недобудованої споруди загальноосвітньої школи № 23 та перепрофілювання її в загальноосвітню школу та спортивний комплекс ДЮСШ №6 з плавальним басейном й активізувати процес проведення обласних комплексних спортивних змагань.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 октября 2016   ::  Посмотрели: 888  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн