Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Комісія облради: Прийняття схеми планування узбережжя Чорного та Азовського морів в межах Херсонщини можливе лише після висновку державної експертизи
Відповідна інформація міститься у висновках та рекомендаціях постійної депутатської комісії з питань комунальної власності. Депутати, члени зазначеної комісії на своєму засідання розглянули проект рішення «Про затвердження Схеми планування території узбережжя Чорного та Азовського морів в межах Херсонської області.

З відповідними пропозиціями до депутатів облради зверталася ОДА, лист від 1 липня 2016 року № 15-3446/0/16/318 та від 29 серпня 2016 року № 638/0-16/15/12 щодо затвердження Схеми планування території узбережжя Чорного та Азовського морів в межах Херсонської області. Після розгляду цього питання, комісія дійшла висновку:

- Затвердження Схеми планування території узбережжя Чорного та Азовського морів в межах Херсонської області, як доповнення до Схеми планування території Херсонської області, затвердженої рішенням XXX сесії обласної ради VI скликання 08 серпня 2014 року № 1070, можливе лише після отримання позитивного висновку державної експертизи.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 октября 2016   ::  Посмотрели: 677  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн