Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Автопарк облради: 13 автомобілів, катер «Волга» та кошти на депозиті
В автотранспортному підприємстві обласної ради 13 автомобілів та катер «Волга» на який відсутні документи на право власності.

Відповідна інформація міститься в листі на ім’я В. Мангера за підписом директора Комунального закладу «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальної громади Херсонської області» від 12 жовтня цього року за №154.

У зазначеному листі викладено аналіз використання фінансових, матеріальних та трудових ресурсів КП «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради» за 2014-2016 роки.

Так, в автопідприємстві у наявності є 13 автомобілів, 9 з них придатні для використання. Потребують капітального ремонту 4 авта, а саме: ГАЗ 3110, Деу-Леганза, ГАЗ 2102, Хюндай Матрікс. Хюндай Матрікс (2004 року випуску), за інформацією, яка міститься у листі, знаходиться в непридатному стані з 2013 року. 3 роки не вживаються жодні заходи з його ремонту.

Катер на підводних крилах «Волга» перебуває на балансі підприємства і є справним, але не використовується 10 років. Крім цього на цей катер відсутні документи на право власності, а також реєстрація у Державному судовому реєстрі. У записці повідомляється, що орієнтовна вартість аналогічного катера складає близько 200 тис грн.

Абсолютно не прозоро на підприємстві відбувається діяльність з надання послуг паркування та стоянки.

Так на підприємстві відсутня чітка розмітка території автостоянки з нумерацією місць. І найголовніше, на підприємстві відсутні затверджені тарифи на послуги цією автостоянкою.

З тексту листа виходить, що у I кварталі 2016 року дохід від надання транспортних послуг у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року скоротився на 68% (24,5 тис грн). А від послуг автостоянки дохід збільшився на 2% (1,7тис грн.), це при зростанні вартості послуг на 14%.

Також спеціалісти агенції порахували, що за умови 100% завантаження автостоянки, ймовірний прибуток підприємства щорічно буде становити 211, 5 тис грн., і, як наслідок, надходження до обласного бюджету складуть 38 тис грн.

Цікавий факт: цьому КП було виділено з бюджету 341,4 тис грн. на поповнення статутного фонду у 2015 році. Зазначені кошти були розміщені на депозитних рахунках з січня по червень 2016 року…

Далі буде

Тарас Бузак
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 октября 2016   ::  Посмотрели: 940  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн