Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нардеп Співаковський подякував депутатам міськради за командну роботу на користь громади
Сьогодні, 28 жовтня, Херсонська міська рада на своїй позачерговій сесії проголосувала за внесення необхідних змін до міського бюджету на 2016 рік та переліку об’єктів, по яких цього року передбачено ведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту.

Внесені зміни дозволять своєчасно освоїти кошти цільової субвенції, що були виділені місту урядовою постановою №717 від 19 жовтня 2016 року.
Перед початком голосуванням до колег із міської ради звернувся народний депутат України Олександр Співаковський. Він подякував депутатському корпусу за плідну співпрацю на користь громади, результатом якої стало виділення з державного бюджету додаткової субвенції у розмірі 5 млн.гривень для підтримки соціально-значущих об’єктів. Він попросив підтримати проекти відповідних рішень.

«Цими рішеннями ви надасте хід коштам вказаної субвенції та дасте можливість дітям отримати змогу займатись у теплих реконструйованих приміщеннях, тренуватись на нових спортивних майданчиках, а також отримати централізоване водопостачання херсонцям, що проживають у житлових будинках по провулку Янтарному», – зазначив своєму виступі народний депутат.

Нагадаємо, 19 жовтня 2016 року на підставі звернення народного депутата України Олександра Співаковського Кабінет Міністрів України прийняв постанову №717, згідно якої для міста Херсон було виділено додаткову субвенцію на наступні соціально значущі об’єкти:

• термомодернізація будівлі дитячого садка № 8 – 3 млн.113 тис.грн.;
• будівництво спортивного майданчику у школі №18 – 577 тис. грн.;
• капітальний ремонт спортивного майданчику дитячого садку №33 – 260 тис.грн.;
• капітальний ремонт водопровідної мережі по пров. Янтарному у м. Херсоні у розмірі 187 тис. грн.

Через неузгодженість із Бюджетним кодексом кошти у розмірі 863 тис.грн., які в рамках цієї субвенції призначалися для утеплення зовнішніх стін гуртожитку № 2 Херсонського держуніверситету, будуть використані для вирішення проблем іншого освітнього закладу міста.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 октября 2016   ::  Посмотрели: 752  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн