Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Перелік імовірних переможців конкурсу на право оренди комунального майна облради
Зазначені пропозиції були розглянуті під час засідання депутатської комісії з питань комунальної власності:

Про визначення переможців конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області


Розглянувши документи суб’єктів господарювання надані для участі у конкурсі на право оренди комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, відповідно до рішення VІ сесії обласної ради VII скликання від 09 вересня 2016 року № 209, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія: дійшла висновку:

І. Визначити переможцями конкурсу на право оренди комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, таких учасників по об’єктах:

1. Херсонська обласна клінічна лікарня:

1.1. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Ушакова, 67 загальною площею 52,7 кв. м за умови використання для надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців _____________________як такого, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 4102,93 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Русанов О.В. запропонувала орендну плату у розмірі _____ грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

1.2. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Ушакова, 36 загальною площею 53,3 кв. м за умови використання для надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки 11 місяців _____________________ як таке, що запропонувало максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 3286,27 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ПП «Панацея Таврії» запропонувало орендну плату у розмірі _____ грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1.3. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Ушакова, 36 загальною площею 105,4 кв.м за умови використання для надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки_______________ як таке, що запропонувало максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 8222,40 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

1) ПП «Андрос» запропонувало орендну плату у розмірі _____ грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

1.4. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Ушакова, 36 загальною площею 16,4 кв.м за умови використання для надання медичних послуг населенню терміном на 2 роки_______________ як таке, що запропонувало максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 1343,48 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

1) ПП «Довіра» запропонувало орендну плату у розмірі _____ грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

2. Херсонська обласна психіатрична лікарня:

2.1. приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 319,2 кв.м за умови використання для виробництва меблів та столярних виробів терміном на 2 роки ________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 3551,45 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Попов Ю.Г. запропонував орендну плату у розмірі _____ грн.
3. Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради:
3.1. приміщення за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе,40 загальною площею 450 кв.м за умови використання для розміщення складських приміщень терміном на 2 роки __________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 2171,25 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Рябовой Ж.Є. запропонував орендну плату у розмірі _____ грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
3.2. приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Молодіжна,76 загальною площею 45,4 кв.м за умови використання для розміщення станції технічного обслуговування терміном на 2 роки ______________________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 1364,83 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Поспілько О.С. запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.
3.3. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Адмірала Сенявіна,21 загальною площею 188,3 кв.м за умови використання для розміщення складу терміном на 2 роки____________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 2843,33 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Дарієнко В. запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.
3.4. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Адмірала Сенявіна,21 загальною площею 84,8 кв.м за умови використання для розміщення складу терміном на 2 роки_______________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 1386,48 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ФОП Федоренко С.В. запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.
3.5. приміщення за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе,40 загальною площею 65,1 кв.м за умови використання для розміщення майстерні терміном на 2 роки_________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 838,16 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ФОП Ляховський І.В. запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.
3.6. приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 46 загальною площею 358,1 кв.м за умови використання для розміщення цеху терміном на 2 роки____________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 3052,8 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ФОП Захаренко С.В. запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.
3.7. приміщення за адресою: м. Херсон, прт. Ушакова, 47 загальною площею 4,4 кв.м за умови використання для розміщення банкомату терміном на 2 роки________________ як таке, що запропонувало максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 1101,63 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ПАТ «Державний ощадний банк України» запропонувало орендну плату у розмірі ______ грн.
4. Комунальний заклад «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер»:
приміщення за адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, 82 загальною площею 5,9 кв.м за умови використання для розміщення каси терміном на 2 роки___________________________ як такий, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 55,21 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) Херсонський міський благодійний фонд ім. Юрженка запропонував орендну плату у розмірі ____ грн.

5. Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер:

приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 39 загальною площею 290,8 кв.м та частини будівлі площею 48,3 кв.м (всього 339,1 кв.м) за умови використання для розміщення водолікарні терміном на 10 років _____________________ як така, що запропонувала максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 22903,87 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ГО «Херсонська асоціація псоріазу» запропонувала орендну плату у розмірі _______ грн.

6. Комунальна установа «Медичний пансіонат «Медик» Херсонської обласної ради:

приміщення за адресою: м. Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії, 21 загальною площею 1 кв.м за умови використання для розміщення автомату із продажу напоїв терміном на 2 роки_________________ як така, що запропонувала максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 81,41 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.
1) ФОП Кравцова А.І. запропонувала орендну плату у розмірі ____ грн.

ІІ. Визначити переможцями повторного конкурсу на право оренди комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, таких учасників по об’єктах:

1. Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня:

приміщення за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Нова Збур’ївка, вул. Лікарняна, 54, загальною площею 20,7 кв.м, за умови розміщення торгівельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, терміном на 2 роки _____________________, як такого, що запропонував максимальний розмір орендної плати. Орендна плата за базовий місяць 259,16 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції.

Учасники:

1) ФОП Ярохін Г.Г. запропонував орендну плату у розмірі _______ грн.

рекомендує:

1. Орендодавцям комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, у десятиденний термін укласти договори оренди з переможцями конкурсу з урахуванням запропонованої орендної плати.

2. Орендодавцям у п’ятиденний термін після укладення договорів з орендарями надати до обласної ради один примірник договору оренди.

3. У разі відмови переможця конкурсу від укладання договору оренди з орендодавцем, визнати переможцем конкурсу наступного учасника, який запропонував максимальний розмір орендної плати, про що буде додатково розглянуто постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

4. Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку нерухомого майна витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 октября 2016   ::  Посмотрели: 942  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама